ساعت سرور : 08:06 PM
به روزرسانی : 12:00 AM

آگهی کلیکی

در هر 24 ساعت می توانید از 2 تا 80 آگهی جهت کسب درآمد مشاهده کنید . لازم به ذکر است محدودیت مشاهده تعداد آگهی ها بستگی به نوع عضویت شما دارد .

شما باید حداقل 2 آگهی را در هر 24 ساعت مشاهده کنید تا بتوانید از زیرمجموعه های اجاره ای و نفراتی که به به عنوان زیرمجموعه مستقیم به وب سایت معرفی کرده اید در روز بعدی کسب درآمد داشته باشید ، توجه داشته باشید که در صورت عدم رعایت حداقل کلیک و یا اینکه کلیک کمتر از 2 آگهی در هر 24 ساعت را انجام دهید ، کسب درآمدی از نفرات زیرمجموعه خود نخواهید داشت .

آگهی ها را به ترتیب و بدون استفاده از هرگونه نرم افزار اتو کلیکر مشاهده کنید . منظور از به ترتیب مشاهده کردن آگهی ها این است که ابتدا یک آگهی را مشاهده کنید و بعد از تکمیل آن به آگهی بعدی بروید . توجه داشته باشید که در صورت انجام هرگونه تقلب سیستم امنیتی وب سایت تئوباکس شما را به عنوان یک متقلب شناسایی و حساب شما را مسدود خواهد کرد .

حداکثر تعداد آگهی کلیکی که یک کاربر استاندارد می تواند مشاهده کند 30 آگهی می باشد ، جهت مشاهده تعداد آگهی بیشتر و کسب درآمد بالاتر اینجا را کلیک کنید تا به بخش ارتقاء عضویت انتقال داده شوید .

Standard Ads Available: 52  |  Premium Ads Available: 2  |  Gender Targeted Ads Available: 0  |  Age Targeted Ads Available: 0

عمومی

وند
30 sec
ریال50
خیلی عالیه
30 sec
ریال50
موسیقی درآمد
30 sec
ریال50